Pakume erinevate hinnaklasside hauapiirded.

Hauapiire naturaalsest graniidist – valmistatud terved plokkidest 15 ́*15 cm,2,5 m pikkusega, tavaliselt nurkades elegantsete postidega ja lilleribaga. See on paigaldatud vundamendile. Hind sõltub graniidi värvist. Laos on erinevaid värve. Must Karjala, hall ja punane Ukraina, Karjala pruun, Karjala tundra, Soome Aurora. Kerge hooldada. Tulge salongi näidiste vaatama. Müügil olemas hauapiirded lemmikloomadele.
Me paigaldame hauapiirded Tallinnas kõigil kalmistutel- Rahumäe kalmistul, Liiva kalmistul, Siselinna kalmistul, Pärnamäe kalmistul, Metsakalmistul ja Harjumaal. Üle Eesti kokkuleppel.

Hauapiire lihvbetoonist – näeb välja kena ja elegantne. Võite valida erinevad värvid, kõrgema pealae, lilleaia olemasolu. See on paigaldatud üleujutatud vundamendile. See on alternatiiv piirdeaiale, mis on valmistatud looduslikust kallist graniidist. Lihtne puhastada.

Hauapiire pesubetoonist piirded pole kareda pinnaga odav piirdeaed. See koosneb 2,5-meetristest taladest, mis on paigaldatud ilma vundamendita spetsiaalsetele lukkudele nurgas.

Paekivi hauapiire on valmistatud kohalikust paekivist, kivid on nikerdatud kolmnurga kujuga, paksus 8-10 cm. See on paigutatud kihtidena, tavaliselt piisab ühest kihist, kuid see on ka kahes kihis ilus. Eriti mugav on killustiku paekivi piire kasutada, kui hauaplats toimub nõlval. Hind arvutatakse lineaarse meetri kohta.

Aurora hauapiirded

Must karjala graniit

Pruun karjala graniit

Tundra karjala graniit

Hall Ukraina graniit

Lihvitud betoonist hauapiirded

Pesubetoonist hauapiirded

Paekivist hauapiirded